Makaron jaglany (nitka) 400 g - PRO NATURA

  • Należy spożyć przed: 20.06.2018
  • Pochodzenie: Polska
  • Makaron jaglany (nitka) 400 g - PRO NATURA
Producent: Pro Natura
7,32 zł
/ szt.
Cena brutto. Do ceny należy doliczyć koszty wysyłki.
In stock
73.20 pkt.
1.46 pkt.

Makaron jaglany nitka wyprodukowany jest z mąki jaglanej i wody.

Makaron jest bardzo dobrą i zdrową alternatywą dla zwykłego makaronu, który wytwarzany jest z mąki pszennej. 

 

Jak jeść makaron jaglany nitki?

Aby przygotować makaron należy wstawić wodę, posolić (osoby dbające o linię mogą pominąć sól), wrzucić makaron i gotować 3-5 minut, w zależności od tego czy chcemy, aby makaron  był al dente czy zwykły. Po ugotowaniu należy odcedzić makaron i dodać do potrawy. Makaron można gotować również razem z potrawą, wówczas nie dojdzie do wypłukania cennych jego składników odżywczych. 

Przykładowe dania z makaronem: zupa pomidorowa, spaghetti bolognese, łazanki, zupa z soczewicy z makaronem jaglanym itd.

Produkt może zawierać alergeny tj. gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję.   

 

 

 

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixel