Naturalny Płyn do Mycia Szyb i Luster 90% 750ml - YOPE

Dodaj pierwszą opinię
  • Lśniące lustra i powierzchnie szklane to nie lada wyzwanie - jeśli chcesz, by Twój dom lśnił, a jednocześnie pachniał naturalnie - nie chemią wybierz Yope - ekologiczny płyn do mycia szyb i luster. Szybki efekt bez chemii!
Naturalny Płyn do Mycia Szyb i Luster 90% 750ml - YOPE
14,49 zł
brutto / szt.
Dodaj do porównania
Łatwy zwrot towaru w ciągu 100 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Darmowa Dostawa od 50 zł
Zwroty do 100 dni
Pakujemy Less Waste
Szybka wysyłka w 24h

Naturalny płyn do mycia szyb i luster YOPE - skutecznie czyści, nie pozostawia smug, jest ekologiczny i bezpieczny.
Zawiera 91% składników pochodzenia naturalnego lub o niskim stopniu przetworzenia, jest bezpieczny dla środowiska - nie zawiera: chloru, wybielaczy optycznych, sles, sls i peg.

Ten wyjątkowy płyn do mycia szyb, luster i innych powierzchni szklanych nie pozostawia smug, zacieków.

Sposób użycia:

Stosować bez rozcieńczania. Spryskać 2-krotnie lekko zabrudzoną powierzchnię, pozostawić na kilkanaście sekund, a później przetrzeć czystą, miękką ściereczką do uzyskania połysku. W przypadku silnych zabrudzeń powierzchnię spryskać 3-krotnie i pozostawić na kilkanaście sekund, a następnie przetrzeć miękką ściereczką do uzyskania połysku. W razie potrzeby powtórzyć czynność. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Nie mieszać różnych środków czyszczących. Produkt nie jest przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Właściwe dawkowanie płynu oszczędza koszty i zmniejsza do minimum negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Pojemność:

700ml

Przechowywanie:
Przechowywać płyn w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w suchym pomieszczeniu, w temperaturze od 5°C do 30°C. Chronić preparat przed światłem słonecznym oraz ciepłem. Nie przelewać do opakowań zastępczych. Opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem. Puste opakowanie nadaje się do recyklingu. Należy wrzucić je do pojemnika na tworzywo sztuczne.

Środki ostrożności:

Działa drażniąco na oczy. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne/ ochronę oczu/ ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Chronić przed dziećmi. Nie mieszać różnych środków czyszczących. Nie wdychać produktu w aerozolu. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe na skutek niezgodnego z przeznaczeniem stosowania środka.

Producent
Kod produktu
5905279370104
Informacje o Dystrybutorze
Yope Sp. zo.o. ul. Wiśniowa 38 02-520 Warszawa, Polska
,
YOPE Sp. z o.o. ul. Wiśniowa 38 02-520 Warszawa, Polska
Długość towaru w centymetrach
Długość towaru w centymetrach
30
Długość towaru w centymetrach
Szerokość towaru w centymetrach
Szerokość towaru w centymetrach
10
Szerokość towaru w centymetrach
Wysokość towaru w centymetrach
Wysokość towaru w centymetrach
20
Wysokość towaru w centymetrach
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixel