Suplementy KETO

( ilość produktów: 368 )

Osobom starającym się ograniczyć podaż węglowodanów w codziennej diecie polecamy suplementy keto. Są to zarówno witaminy i minerały, jak i różnego rodzaju ekstrakty roślinne, w tym preparaty służące wzmocnieniu skóry, włosów i paznokci. Warto pamiętać, że dieta ketogeniczna zakłada ograniczenie spożycia dużych ilości owoców i niektórych warzyw, w związku z czym odpowiednia keto suplementacja witaminowa i mineralna jest w takiej diecie jak najbardziej wskazana.

Jakie suplementy na diecie ketogenicznej warto stosować?

Ograniczenie spożycia warzyw strączkowych i skrobiowych oraz owoców bogatych w cukry proste sprawia, że dieta ketogeniczna może wymagać okresowej suplementacji odpowiednio dobranymi preparatami witaminowymi i mineralnymi. Najpopularniejsze suplementy keto to przede wszystkim kompleksy witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Dobrym przykładem takiego produktu jest popularny preparat ADEK dodatkowo wzbogacony witaminą C. Prawidłowa suplementacja na diecie ketogenicznej może wymagać również stosowania preparatów mineralnych zawierających substancje, których brakuje w diecie bogatej w tłuszcze. Dobrym wyborem w tym przypadku może być zakup kompleksu minerałów lub preparatu zawierającego ściśle określony składnik, na przykład chrom czy cynk.

Dieta keto - suplementacja, jakiej potrzebujesz

W ofercie sklepu ZielonaEsencja.pl znajdziesz również preparaty ziołowe na skórę, włosy i paznokcie, suplementy keto z glukozaminą na stawy, lecytynę na pamięć i koncentrację czy pobudzające metabolizm, specjalne spalacze tłuszczu, które mogą pomóc w efektywniejszym odchudzaniu.

Jeżeli interesuje Cię zdrowa żywność i dobrej jakości suplementy diety, które pozwolą uzupełnić ewentualne niedobory witamin i minerałów, zapraszamy do naszego sklepu! Odpowiednia keto suplementacja sprawi, że korzystanie z diety bogatej w tłuszcze będzie znacznie bezpieczniejsze dla Twojego organizmu. Jeśli wciąż się zastanawiasz, które suplementy na diecie ketogenicznej warto przyjmować, zapoznaj się z informacjami dołączonymi do każdego z oferowanych przez nas produktów. Zapraszamy!

pixelpixelpixel