Aromaty Funky Flavors

( ilość produktów: 121 )

Funky Flavors to beztłuszczowe i bezcukrowe aromaty spożywcze, które można stosować na zimno i ciepło. Aromaty spożywcze nie zawierają cukru i substancji słodzących. Wytwarzane są na beztłuszczowych nośnikach, takich samych, jak stosuje się w produkcji artykułów spożywczych typu odżywki białkowe, koktajle, czy batony proteinowe. Beztłuszczowe i bezcukrowe aromaty spożywcze Funky Flavors pomogą poprawić smak odżywek białkowych, dietetycznych koktajli, jogurtów naturalnych, mlecznych deserów i innych zdrowych przekąsek, jakie przygotowujesz w domu dla siebie i swoich bliskich. Cechami charakterystycznymi skoncentrowanych aromatów marki Funky Flavors jest niska kaloryczność, duża wydajność i intensywność oryginalnych, niezwykle zróżnicowanych smaków. Sprawdź na ZielonaEsencja.pl i wybierz coś dla siebie!

Właściwości aromatów Funky Flavors

W odróżnieniu od typowych aromatów spożywczych produkty Funky Flavors są wolne od cukru i tłuszczu. Mają niską kaloryczność i bez obaw mogą być dodawane do deserów, mlecznych napojów, jogurtów lub innych przekąsek wybieranych przez osoby odchudzające się, które skrupulatnie liczą kalorie. Aromaty Funky Flavors łatwo rozpuszczają się w wodzie. Dzięki skoncentrowanej formule i możliwości precyzyjnej aplikacji przy pomocy zakraplacza są również bardzo wydajne. Prezentowane aromaty bez cukru są produktami wegańskimi i bezglutenowymi o intensywnym zapachu. Część z nich, dla podkreślenia naturalnego smaku, zawiera niskokaloryczne substancje słodzące, takie jak sukraloza.

Zastosowania aromatów spożywczych

Charakteryzujące się wyrazistymi smakami, bezcukrowe aromaty spożywcze Funky Flavors to sprawdzony dodatek do różnego rodzaju deserów, zdrowych przekąsek i napojów, w szczególności polecany osobom dbającym o linię, które szukają zamiennika dla słodzonych soków i owocowych syropów. Aromaty bez cukru marki Funky Flavors są bardzo wydajne. Zwykle wystarczą 2-3 krople aromatu na 100 ml gotowego produktu, by nadać mu pożądany, intensywny smak. W celu zachowania pełni mocy smaku należy unikać długiego podgrzewania. W ofercie naszego sklepu czekają na Ciebie najpopularniejsze aromaty Funky Flavors w poręcznych buteleczkach szklanych o pojemności 50 ml, z pipetą ułatwiającą ich precyzyjną aplikację. Wybierz ulubione aromaty bez cukru i już dziś złóż zamówienie. To prosty sposób na nadanie pożądanego smaku deserom, przekąskom i różnego rodzaju napojom. 

pixelpixelpixel