Octy balsamiczne, jabłkowe, ryżowe

( ilość produktów: 13 )

Podkreśl wytrawny smak sałatek i innych potraw serwowanych na zimno, sięgając po octy ekologiczne, charakteryzujące się bogactwem naturalnych, owocowych aromatów. Wśród dostępnych produktów znajdziesz bogaty wybór octów winnych, balsamicznych, jabłkowych i ryżowych, a nawet niezwykle specyficzny, pikantny, słony i kwaśny produkt przygotowany ze sfermentowanych japońskich śliwek Ume.

Aromatyczny ocet na każdą okazję!

Korzystając z naszej oferty, masz możliwość sięgnięcia po najlepszej jakości, delikatne octy naturalne bazujące na sfermentowanych owocach oraz innych składnikach roślinnych. Na liście dostępnych produktów znajdziesz octy jabłkowe filtrowane i klarowne oraz niefiltrowane i mętne, które będą znakomitym dodatkiem nie tylko do sałat, ale i różnych gatunków mięs czy samodzielnie przygotowanych majonezów. Ciekawym dodatkiem do sałatek mogą być także oferowane przez nas octy balsamiczne i winne. Z kolei bazujące na najlepszej jakości surowcach organicznych, poddawane procesowi długiej fermentacji octy ryżowe będą dobrym uzupełnieniem sushi, a także wyróżniających się wyrafinowanymi smakami azjatyckich sałatek czy gulaszu.

Ekologiczne octy balsamiczne, winne i jabłkowe

Odkrywaj nowe smaki, sięgając po naturalne octy o ograniczonym poziomie kwasowości, oferujące bogactwo owocowych oraz nieco bardziej wytrawnych aromatów. Jeśli interesuje Cię ekologiczna, zdrowa żywność, zapoznaj się z całością oferty sklepu zielonaesencja.pl i zamawiaj wartościowe produkty spożywcze, które odmienią Twoją kuchnię. Wybierz interesujący Cię produkt i złóż zamówienie, a my zajmiemy się jego szybką realizacją.

pixelpixelpixel