Żelki i krówki bez cukru, niskokaloryczne, wegańskie, zdrowe słodycze

( ilość produktów: 78 )

Z myślą o miłośnikach słodkości przygotowaliśmy ekologiczne smakołyki wielu rodzajów, w tym wegańskie żelki owocowe bez cukru, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, bazujące na skoncentrowanych sokach i roślinnych substancjach żelujących. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć również po inne rodzaje popularnych przegryzek przygotowanych w możliwie zdrowej formie. Sprzedajemy wafle ryżowe, lizaki bez cukru, lody wodne, sezamki i różnego rodzaju cukierki.

Ekologiczne słodycze dla dzieci i dorosłych

Jeśli nie umiesz odmówić sobie lub dziecku przyjemności przegryzienia czegoś słodkiego, wysokokaloryczne słodycze możesz zastąpić zdrowszym, ekologicznym zamiennikiem. W ofercie sklepu ZielonaEsencja.pl czekają na Ciebie żelki niskokaloryczne o owocowych smakach, bazujące na zastosowaniu naturalnych substancji żelujących pochodzenia roślinnego. To w wielu przypadkach żelki bez cukru, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów, które zachwycą intensywnym smakiem naturalnego, owocowego soku. Sprzedajemy również inne zdrowe słodycze, w tym różne rodzaje witaminowych lizaków, pianki marshmallow, wzbogacane różnego rodzaju dodatkami wegańskie krówki bez cukru i mleka, sezamki oraz bakalie.

Owocowe żelki bez cukru i żelatyny

Największą częścią naszej oferty obejmującej zdrowe, ekologiczne słodycze wegańskie, są żelki niskokaloryczne, w których miejsce tradycyjnej żelatyny zajmują roślinne substancje żelujące. Bazą żelków są soki, koncentraty i przeciery owocowe odpowiedzialne za naturalny, intensywny smak oraz kolor. Wegańskie żelki są wolne od sztucznych barwników i aromatów, ale przybierają atrakcyjne dla maluchów kształty. Uzupełnieniem dla żelków mogą być witaminowe lizaki bez cukru i różne rodzaje smacznych cukierków, w tym żurawinowe, imbirowe, anyżowe i kokosowe krówki bez cukru i mleka, w pełni wegańskie. Ekologiczne słodycze i owocowe przekąski to zdrowa żywność, którą w niewielkich ilościach bez obaw można wprowadzić do diety dziecka lub dorosłego. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz interesujące Cię rodzaje słodkości w zdrowym, wegańskim wydaniu.

pixelpixelpixel