Naturalne maści i mazidła ziołowe

( ilość produktów: 50 )

Przeciwbólowe, regeneracyjne, nawilżające i inne naturalne maści, mazidła, kremy i żele do stosowania zewnętrznego to ekologiczne produkty dedykowane sportowcom i innym osobom aktywnym, młodym i seniorom. Zapoznaj się z bogatą listą tradycyjnych mazideł, olejków i maści zawierających naturalne składniki aktywne pochodzenia roślinnego i wykorzystaj je w walce z kontuzjami lub innymi rodzajami dolegliwości.

Naturalne mazidła i maści ziołowe na urazy i kontuzje

Z myślą o sportowcach oraz osobach aktywnych przygotowaliśmy różnorodne mazidła naturalne przeznaczone do miejscowej aplikacji na skórę, których skład ma wspierać naturalne procesy regeneracyjne organizmu, przeciwdziałać stanom zapalnym, działać przeciwbólowo i rozluźniająco. Regeneracyjne, przeciwzapalne i przeciwbólowe maści na urazy mają na celu wspomaganie procesu rekonwalescencji po przebytych kontuzjach, stłuczeniach, skręceniach lub złamaniach. Sprzedajemy również mazidła ziołowe na stawy, do stosowania zewnętrznego, ze składnikami działającym przeciwzapalnie i przeciwbólowo, o właściwościach chłodzących lub wprost przeciwnie, rozgrzewających.

Preparaty nawilżające, wygładzające i relaksujące

Jeśli szukasz produktu o silnych właściwościach nawilżających, który wygładza skórę i zapobiega nieprzyjemnemu uczuciu suchości lub ściągnięcia, Twojej szczególnej uwadze polecamy maści ziołowe i kremy ze śluzem ślimaka. W sklepie zielonaesencja.pl znajdziesz również roślinne preparaty wzbogacone olejkiem konopnym o silnych właściwościach rozluźniających, kremy do masażu, wazelinę kosmetyczną oraz inne mazidła i maści ziołowe o wszechstronnym działaniu odprężającym i relaksującym. Dbaj o atrakcyjny wygląd skóry, dobrą kondycję mięśni, ścięgien i stawów, do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych wykorzystując naturalne maści, żele, mazidła i olejki o sprawdzonym, ziołowym składzie. Znajdziesz w tym miejscu preparaty przeznaczone do stosowania zewnętrznego o różnorodnych właściwościach i przeznaczeniu. Wybierz środek odpowiadający swoim potrzebom i już dzisiaj złóż zamówienie.

pixelpixelpixel