Tłuszcze KETO - oleje, masła

( ilość produktów: 138 )

Jeśli szukasz alternatywy dla oliwy z oliwek, klasycznego masła, smalcu czy zwykłego oleju rzepakowego, zapoznaj się z naszą ofertą na znacznie bogatsze w smaki i wartościowe składniki odżywcze tłuszcze keto. Do dyspozycji osób będących na diecie zakładającej redukuję ilość spożywanych węglowodanów przygotowaliśmy bogaty wybór energetycznych dodatków do kawy, kremy orzechowe, masła klarowane i różnego rodzaju oleje keto, w tym tłoczone na zimno oleje ekologiczne.

Roślinny tłuszcz dla osób na diecie keto

Jeśli zastanawiasz się, jakie tłuszcze na diecie ketogenicznej można stosować w większych ilościach bez obaw o gwałtowny wzrost poziomu cholesterolu we krwi, postaw na roślinne, najlepiej tłoczone na zimno oleje keto, roślinne pasty do kawy lub orzechowe kremy. W ofercie sklepu ZielonaEsencja.pl czeka na Ciebie odpowiednio wyselekcjonowana, bazująca na wysokiej jakości surowcach zdrowa żywność bez cukru, sztucznych wzmacniaczy smaku, barwników i wypełniaczy. Prezentowane tłuszcze keto są tego doskonałym przykładem. Stosując nasze oleje na diecie ketogenicznej, dbasz o utrzymanie właściwego bilansu kalorycznego, jednocześnie zastępując mniej zdrowe produkty pochodzenia odzwierzęcego ich roślinnymi, ekologicznymi odpowiednikami. Doskonałym przykładem takich produktów są kremy orzechowe, energetyczne oleje do kawy z przyprawami, oleje keto tłoczone na zimno, takie jak olej lniany, rzepakowy, słonecznikowy, z awokado, czarnuszki, konopi i wiele innych.

Czym charakteryzują się tłuszcze keto?

Roślinne tłuszcze na diecie ketogenicznej z powodzeniem zastąpią mniej zdrowe tłuszcze odzwierzęce. Są odpowiednim wyborem dla wegan i wegetarian, a także wszystkich tych, którzy chcą się lepiej odżywiać. Masła i tłoczone na zimno oleje na diecie ketogenicznej zapewnią dopływ dużej ilości kalorii i pomogą zbilansować codzienny jadłospis, wzbogacając go o wartościowe składniki odżywcze. Skorzystaj z naszej oferty, zamawiając roślinne tłuszcze keto, sięgając po prosty w aplikacji olej w sprayu, wybierając aromatyczne masło klarowane na bazie najlepszego mleka krowiego czy pyszny krem orzechowy. Zapraszamy do składania zamówień!

pixelpixelpixel