Makarony KETO

( ilość produktów: 37 )

Wybierz keto makaron i nie rezygnuj z ulubionych włoskich past nawet wówczas, gdy starasz się ograniczyć w swojej diecie ilość zjadanych codziennie węglowodanów. W ofercie sklepu ZielonaEsencja.pl czekają na Ciebie najlepszej jakości zamienniki dla tradycyjnej mąki pszennej oraz gotowe produkty mączne, w tym różnego rodzaju makarony. Ciesz się smakiem ulubionych potraw, stosując wegański makaron do diety ketogenicznej. To prostsze, niż myślisz!

Niskokaloryczne mąki i makarony dla osób na diecie keto

Ograniczenie podaży węglowodanów w codziennej diecie bez rezygnacji z tradycyjnych produktów mącznych jest niemożliwe. Nie musisz jednak zupełnie rezygnować z ulubionych potraw. Wystarczy, że produkty bazujące na zwykłej mące zastąpisz niskokalorycznymi, pozbawionymi węglowodanów odpowiednikami. Doskonałym przykładem takiego produktu jest kokosowa mąka keto. Wyprodukowana z kokosów mąka do diety ketogenicznej jest produktem wolnym od węglowodanów, pozbawionym glutenu, sztucznych barwników i aromatów. Jest idealnym zamiennikiem dla tradycyjnej mąki pszennej, w związku z czym może być stosowana do różnorodnych wypieków. W sklepie czeka na Ciebie również mąka arachidowa, mączka chleba świętojańskiego (karob mielony), izobaty białek z groszku i ryżu, które mogą być traktowane jako specyficzna mąka keto, a także naturalne substancje żelujące.

Jakie makarony KETO bez węglowodanów znajdziesz w naszym sklepie?

Zamówisz u nas również roślinny makaron do diety ketogenicznej – pozbawiony węglowodanów, wyprodukowany z rośliny Konjac. Keto makaron Konjac jest doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych makaronów. Może być bazą włoskich past i smakowitym dodatkiem do różnego rodzaju zup lub potraw mięsnych.

Postaw na pozbawione węglowodanów mąki i makarony, wzbogacając swoją codzienną dietę o zupełnie nowe kategorie potraw. Nasza zdrowa żywność to produkty wolne od sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i dużych ilości konserwantów. Wybierając nasz keto makaron, masz pewność, że odżywiasz się zgodnie z zasadami diety ketogenicznej, zdrowo oraz smacznie. Sprawdź, jak smakuje kokosowa mąka keto lub inny z prezentowanych produktów. Polecamy!

pixelpixelpixel