Mleko i Jogurty

( ilość produktów: 13 )

Dla tych, którzy ćwiczą siłowo i potrzebują dodatkowej porcji łatwych do przyswojenia aminokwasów, przygotowaliśmy wydajne odżywki białkowe na bazie serwatki, dostępne w wielu przyjemnych smakach. W sklepie zieolnaesencja.pl znajdziesz również inne wyroby mleczne, w tym jogurty proteinowe, napoje mleczno-kawowe, a nawet żywe kultury bakterii do wzbogacenia składu ulubionego jogurtu.

Koncentraty białka serwatkowego

Do budowy mięśni potrzebujesz zwiększonej podaży białka w codziennej diecie. Jego cennym źródłem są specjalistyczne odżywki białkowe w formie koncentratów białka serwatkowego, zawierające w swoim składzie różnorodne aminokwasy niezbędne do budowy masy mięśniowej, w tym najcenniejsze aminokwasy rozgałęzione BCAA. Stosując produkty mleczne instant w formie koncentratów serwatkowych, uzupełnisz dietę o wartościowe białko, a tym samym wspomożesz swoje codzienne wysiłki treningowe. Uzupełnieniem diety osób trenujących siłowo mogą być również zdrowe napoje mleczne o przyjemnych smakach i jogurty białkowe z mniejszą zawartością tłuszczu.

Mleczne napoje proteinowe

Jeśli szukasz niskokalorycznego produktu o zwiększonej zawartości białka, Twojej szczególnej uwadze polecamy nie tylko klasyczne produkty mleczne instant, ale i różnego rodzaju napoje proteinowe bez cukru, w wielu oryginalnych wersjach smakowych. To dobra propozycja dla osób, które na co dzień sięgają po jogurty białkowe, ale chcą urozmaicić swoją dietę o coś nowego. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy m.in. mleczne napoje białkowe o smaku truskawkowym, bananowym, czekoladowym i kawowym. To zdrowa żywność od takich marek jak Mlekovita, Vivo czy MyProtein. W utrzymaniu prawidłowej masy mięśniowej, szybszej regeneracji po treningu i budowie większych mięśni pomogą profesjonalne odżywki białkowe i inne produkty bogate w cenne aminokwasy, w tym oferowane przez nas jogurty proteinowe oraz niskotłuszczowe napoje mleczne. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i niezależnie od tego, czy ćwiczysz, czy się odchudzasz, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

pixelpixelpixel