Chloryn Sodu 27% 100 ml + Kwas Solny 4% 100 ml NatVita

Dodaj pierwszą opinię
  • Chloryn sodu, NaCIO2, 25% to produkt do uzdatniania wody. Preparat chemiczny. Kwas Solny (HCl) o stężeniu 4% stosuje się jako jako odczynnik analityczny i chemiczny do syntez.
Chloryn Sodu 27% 100 ml + Kwas Solny 4% 100 ml NatVita
Kwas Solny roztwór 4% 100 ml - NatVita
Chloryn sodu NaClO2 27% roztwór 100 ml - NatVita
Chloryn Sodu 27% 100 ml + Kwas Solny 4% 100 ml NatVita
Kwas Solny roztwór 4% 100 ml - NatVita
Chloryn sodu NaClO2 27% roztwór 100 ml - NatVita
58,79 zł
brutto / szt.
Cena regularna: 61,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 61,88 zł
(Zniżka 4% kupując w zestawie)
Dodaj do porównania
Możesz kupić za 618.80 pkt.
Po zakupie otrzymasz 12.38 pkt.

W zestawie

Łatwy zwrot towaru w ciągu 100 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Darmowa Dostawa od 50 zł
Zwroty do 100 dni
Pakujemy Less Waste
Szybka wysyłka w 24h

Zestaw dwóch preparatów marki NatVita w skład którego wchodzi:

- Chloryn sodu 27% 100 ml

- Kwas Solny 4% 100 ml

Zastosowanie

Chloryn sodu stosuje się do uzdatniania wody. Nie należy stosować w innym celu, niż w tym wymienionym wyżej. Nie spożywać.

Kwas Solny (HCl) o stężeniu 4% stosuje się jako jako odczynnik analityczny i chemiczny do syntez. Nie może być stosowany w innym celu niż wymienione.

Składniki

27% chloryn (III) sodu; 4% roztwór kwasu solnego, Wzór chemiczny: HCl (masa cząsteczkowa 36,46)

Zastosowanie

zewnętrzne

Informacje dodatkowe

UWAGA: Produkt nie do spożycia!

Środki ostrożności

W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów, przepłukać usta wodą. Natychmiast wezwać pomoc medyczną. W razie kontaktu z oczami, płukać je dużą ilością wody, niezwłocznie skontaktować się z okulistą. W razie kontaktu ze skórą zdjąć zanieczyszczoną odzież, skórę zmyć dokładnie wodą. Zanieczyszczoną odzież natychmiast zanurzyć w wodzie i starannie wypłukać.

Dodatkowe informacje o środkach ostrożności

Działa szkodliwie po połknięciu (H302) * Powoduje poważne uszkodzenie oczu (H318) * Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki (H410) * Może powodować uszkodzenie narządów, poprzez długotrwałe lub powtarzalne narażenie (H373) * Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy (P280) * Unikać uwolnienia do środowiska (P273) * W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć (P305 + P351 + P338) * Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem (P310) * Nie wdychać pyłu/dymu/gazu/mgły/pary/rozpylonej cieczy (P260) * W kontakcie z gazami uwalnia bardzo toksyczne gazy (EUH032).

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, niedostępnym dla dzieci.

Opis środków pierwszej pomocy w przypadku kontaktu z:

Kontakt z okiem - natychmiast przepłukać oczy dużą ilością wody przy szeroko odchylonej powiece przez minimum 15 minut. Unikać silnego strumienia wody ze względu na ryzyko mechanicznego uszkodzenia rogówki (chronić niepodrażnione oko). Usunąć szkła kontaktowe, jeśli to możliwe. Założyć jałowy opatrunek.

Przez drogi oddechowe - wynieść narażoną osobę na świeże powietrze. Jeżeli podejrzewa się, że opary są wciąż są obecne ratownik powinien założyć właściwą maskę lub oddechowy aparat izolacyjny. Jeżeli osoba nie oddycha, oddycha nieregularnie lub gdy oddychanie ustało, wykwalifikowany personel powinien wykonać sztuczne oddychanie lub podawać tlen. W przypadku utraty przytomności, należy ułożyć w pozycji bocznej ustalonej.

Przez przewód pokarmowy - wynieść narażoną osobę na świeże powietrze. Zapewnić osobie ciepło i spokój. NIE wywoływać wymiotów. Jeżeli poszkodowany jest całkowicie przytomny, powinien dokładnie wypłukać usta wodą. Nie podawać żadnych środków zobojętniających kwasy.

Kontakt ze skórą - zdjąć zanieczyszczoną odzież, skórę zmyć dużą ilością bieżącej i chłodnej wody. W przypadku utrzymywania się niepokojących objawów skonsultować się z lekarzem. Wyprać odzież przed ponownym użyciem.

Ochrona osób udzielających pierwszej pomocy - nie należy podejmować żadnych działań, które stwarzałyby ryzyko dla kogokolwiek, chyba że jest się odpowiednio przeszkolonym. Jeżeli podejrzewa się, że opary są wciąż obecne ratownik powinien założyć właściwą maskę lub oddechowy aparat izolacyjny. Może być niebezpiecznym dla osoby udzielającej sztucznego oddychania usta — usta. Należy dokładnie zmyć zanieczyszczone ubranie wodą przed jego zdjęciem lub założyć rękawice.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Zestaw zawiera:

Chloryn sodu NaClO2 27% roztwór 100 ml - NatVita

Kwas Solny roztwór 4% 100 ml - NatVita

Producent
Informacje o Dystrybutorze
NAT Sp. z.o.o Wrocławska 33 d, Długołęka, 55-095 Mirków
ZESTAWY
TAK
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixel