Kwas cytrynowy 50% kwasek 100 ml - NatVita

Dodaj pierwszą opinię
  • Kwas cytrynowy stosuje się w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, przemysłowym, a także do środków medycznych i odczynników analitycznych.
Kwas cytrynowy 50% kwasek 100 ml - NatVita
25,99 zł
brutto / szt.
Dodaj do porównania
Możesz kupić za 259.90 pkt.
Po zakupie otrzymasz 5.20 pkt.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 100 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Darmowa Dostawa od 50 zł
Zwroty do 100 dni
Pakujemy Less Waste
Szybka wysyłka w 24h
Banner oferty specjalnej

Oszczędź kupując więcej

Kwas cytrynowy to organiczny związek chemiczny zawierający 3 grupy karboksylowe.

Roztwór kwasu cytrynowego:

Zawartość: 50 % +/- 1 %

Gęstość: ok. 1,2g / cm3

Wzór chemiczny: C6H8O7 192,12 g / mol

Uwagi: działa drażniąco na oczy (H319).

Zastosowanie

Kwas cytrynowy stosowany jest jako dodatek: spożywczy, paszowy, kosmetyczny, do środków medycznych, do zastosowania przemysłowego oraz odczynnik analityczny. Kwas cytrynowy jest jednym ze środków stosowanych w tzw. procesie zamkniętego obiegu mycia CIP (cleaning-in-place).

Zastosowanie: To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Składniki

kwas cytrynowy 50%

 

Informacje dodatkowe

Przechowywanie: Przechowywać w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

UWAGA: Działa drażniąco na oczy (H319).

W przypadku dostania się:

Do oczu: natychmiast przepłukać oczy dużą ilością wody, przy szeroko odchylonej powiece. Usunąć szkła kontaktowe jeżeli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie. W przypadku, gdy podrażnienie nie ustępuje, zasięgnąć porady medycznej.

Przez drogi oddechowe: Wynieść narażoną osobę na świeże powietrze. Jeżeli podejrzewa się, że pyły są wciąż obecne ratownik powinien założyć właściwą maskę lub oddechowy aparat izolacyjny. Jeżeli osoba nie oddycha, oddycha nieregularnie lub gdy oddychanie ustało, wykwalifikowany personel powinien wykonać sztuczne oddychanie lub podawać tlen. W przypadku utraty przytomności, należy ułożyć w pozycji bocznej ustalonej i zapewnić konsultacje medyczną.

Przez przewód pokarmowy: Przemyć usta wodą. NIE wywoływać wymiotów. Wynieść narażoną osobę na świeże powietrze. Zapewnić osobie ciepło i spokój. Nigdy nie podawać niczego doustnie osobie nieprzytomnej. W przypadku utraty przytomności, należy ułożyć w pozycji bocznej ustalonej i zapewnić konsultację medyczną.

Kontakt ze skórą: Jeżeli pojawią się jakiekolwiek podrażniania lub inne dolegliwości zasięgnąć porady dermatologicznej. Spłukać skażoną skórę dużą ilością wody z mydłem. Zdjąć skażoną odzież i buty.

Ochrona osób udzielających pierwszej pomocy: Nie należy podejmować żadnych działań, które stwarzałyby ryzyko dla kogokolwiek chyba, że jest się odpowiednio przeszkolonym. Jeżeli podejrzewa się, że pyły są wciąż obecne ratownik powinien założyć właściwa maskę lub oddechowy aparat izolacyjny. Może być niebezpiecznym dla osoby udzielającej sztucznego oddychania usta - usta. Należy dokładnie zmyć zanieczyszczone ubranie wodą przed jego zdjęciem lub założyć rękawice.

Pojemność: 100 ml

Producent
Kod produktu
5907377282006
Informacje o Dystrybutorze
NAT Sp. z.o.o Wrocławska 33 d, Długołęka, 55-095 Mirków
Rodzaj Produktu
Wyrób medyczny
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixel