Kwas cytrynowy 50% 100 ml + Chloryn Sodu 27% 100 ml NatVita

Dodaj pierwszą opinię
  • Kwas cytrynowy stosuje się w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, przemysłowym, a także do środków medycznych i odczynników analitycznych. Chloryn sodu, NaCIO2, 25% to produkt do uzdatniania wody. Preparat chemiczny.
Kwas cytrynowy 50% 100 ml + Chloryn Sodu 27% 100 ml NatVita
Chloryn sodu NaClO2 27% roztwór 100 ml - NatVita
Kwas cytrynowy 50% kwasek 100 ml - NatVita
Kwas cytrynowy 50% 100 ml + Chloryn Sodu 27% 100 ml NatVita
Chloryn sodu NaClO2 27% roztwór 100 ml - NatVita
Kwas cytrynowy 50% kwasek 100 ml - NatVita
66,41 zł
brutto / szt.
Cena regularna: 70,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,90 zł
(Zniżka 6% kupując w zestawie)
Dodaj do porównania
Możesz kupić za 708.80 pkt.
Po zakupie otrzymasz 14.18 pkt.

W zestawie

Łatwy zwrot towaru w ciągu 100 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Darmowa Dostawa od 50 zł
Zwroty do 100 dni
Pakujemy Less Waste
Szybka wysyłka w 24h

Zestaw dwóch odczynników marki NatVita w skład którego wchodzą:

- Chloryn Sodu 27% 100 ml

- Kwas Cytrynowy 50% 100 ml

Kwas cytrynowy jest organicznym związkiem chemicznym zawierający 3 grupy karboksylowe.

Roztwór kwasu cytrynowego:

Zawartość: 50 % +/- 1 %

Gęstość: ok. 1,2 g / cm3

Wzór chemiczny: C6H8O7 192,12 g / mol

Uwagi: działa drażniąco na oczy (H319).

Chloryn sodu, NaCIO2, 27% to produkt do uzdatniania wody. Preparat chemiczny.

Zastosowanie

Kwas cytrynowy stosowany jest jako dodatek: spożywczy, paszowy, kosmetyczny, do środków medycznych, do zastosowania przemysłowego oraz odczynnik analityczny. Kwas cytrynowy jest jednym ze środków stosowanych w tzw. procesie zamkniętego obiegu mycia CIP (cleaning-in-place).

Chloryn sodu stosuje się do uzdatniania wody. Nie należy stosować w innym celu, niż w tym wymienionym wyżej. Nie spożywać.

Składniki

kwas cytrynowy 50%; 27% chloran (III) sodu

Zastosowanie

zewnętrzne

Informacje dodatkowe

Przechowywanie: Przechowywać w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

UWAGA: Działa drażniąco na oczy (H319).

W przypadku dostania się:

Do oczu: natychmiast przepłukać oczy dużą ilością wody, przy szeroko odchylonej powiece. Usunąć szkła kontaktowe jeżeli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie. W przypadku, gdy podrażnienie nie ustępuje, zasięgnąć porady medycznej.

Przez drogi oddechowe: Wynieść narażoną osobę na świeże powietrze. Jeżeli podejrzewa się, że pyły są wciąż obecne ratownik powinien założyć właściwą maskę lub oddechowy aparat izolacyjny. Jeżeli osoba nie oddycha, oddycha nieregularnie lub gdy oddychanie ustało, wykwalifikowany personel powinien wykonać sztuczne oddychanie lub podawać tlen. W przypadku utraty przytomności, należy ułożyć w pozycji bocznej ustalonej i zapewnić konsultacje medyczną.

Przez przewód pokarmowy: Przemyć usta wodą. NIE wywoływać wymiotów. Wynieść narażoną osobę na świeże powietrze. Zapewnić osobie ciepło i spokój. Nigdy nie podawać niczego doustnie osobie nieprzytomnej. W przypadku utraty przytomności, należy ułożyć w pozycji bocznej ustalonej i zapewnić konsultację medyczną.

Kontakt ze skórą: Jeżeli pojawią się jakiekolwiek podrażniania lub inne dolegliwości zasięgnąć porady dermatologicznej. Spłukać skażoną skórę dużą ilością wody z mydłem. Zdjąć skażoną odzież i buty.

Ochrona osób udzielających pierwszej pomocy: Nie należy podejmować żadnych działań, które stwarzałyby ryzyko dla kogokolwiek chyba, że jest się odpowiednio przeszkolonym. Jeżeli podejrzewa się, że pyły są wciąż obecne ratownik powinien założyć właściwa maskę lub oddechowy aparat izolacyjny. Może być niebezpiecznym dla osoby udzielającej sztucznego oddychania usta - usta. Należy dokładnie zmyć zanieczyszczone ubranie wodą przed jego zdjęciem lub założyć rękawice.

UWAGA: Produkt nie do spożycia!

Środki ostrożności

W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów, przepłukać usta wodą. Natychmiast wezwać pomoc medyczną. W razie kontaktu z oczami, płukać je dużą ilością wody, niezwłocznie skontaktować się z okulistą. W razie kontaktu ze skórą zdjąć zanieczyszczoną odzież, skórę zmyć dokładnie wodą. Zanieczyszczoną odzież natychmiast zanurzyć w wodzie i starannie wypłukać.

Dodatkowe informacje o środkach ostrożności

Działa szkodliwie po połknięciu (H302) * Powoduje poważne uszkodzenie oczu (H318) * Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki (H410) * Może powodować uszkodzenie narządów, poprzez długotrwałe lub powtarzalne narażenie (H373) * Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy (P280) * Unikać uwolnienia do środowiska (P273) * W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć (P305 + P351 + P338) * Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem (P310) * Nie wdychać pyłu/dymu/gazu/mgły/pary/rozpylonej cieczy (P260) * W kontakcie z gazami uwalnia bardzo toksyczne gazy (EUH032).

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, niedostępnym dla dzieci.

Zestaw zawiera:

Kwas cytrynowy 50% 100 ml NatVita + Chloryn Sodu 27% 100 ml NatVita

Producent
Kod produktu
5907377282006
Informacje o Dystrybutorze
NAT Sp. z.o.o Wrocławska 33 d, Długołęka, 55-095 Mirków
ZESTAWY
TAK
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixel