Zdrowe tłuszcze i masła klarowane ekologiczne

( ilość produktów: 55 )

Oleje do smażenia wielu osobom kojarzą się z ciężkimi daniami. W ofercie naszego sklepu znajdziesz smaczne i zdrowe produktu, przy użyciu których stworzysz pyszne potrawy i to nie tylko te smażone.

Wybierz bezpieczne tłuszcze do smażenia

Oferowane na naszej stronie tłuszcze do smażenia są doskonałym połączeniem zdrowego i bezpiecznego przygotowywania potraw, gdyż są to oleje naturalne. Zawarte w nich składniki nie wyzwalają bowiem szkodliwych dla organizmu substancji w wysokich temperaturach. Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie swoich bliskich i wybierz produkt, z którym gotowanie stanie się nie tylko smaczne, ale i bezpieczne.

Smalec gęsi, jakiego nie znasz

Od kuchni smalec znany jest ze swoich wyjątkowych właściwości kulinarnych. Może być również spożywany na zimno, jako dodatek do pieczywa. Niewiele osób jednak wie, że smalec gęsi przeznaczony jest także do stosowania zewnętrznego. Najczęściej używany jest w formie kompresów, jako wsparcie leczenia bóli reumatycznych i stawowych, w stanach zapalnych oraz niektórych ranach. Stosowany jest także na twarz, gdyż wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe.

pixelpixelpixel