Zdrowe oleje roślinne oraz bio oliwy

( ilość produktów: 100 )

Zdrowe oliwy, oleje i octy to produkty, które chętnie dodajemy do zdrowych sałatek i pysznych dań głównych. Jeżeli chcesz, aby dodatkowo zadbały o Twoje zdrowie, wybieraj tylko sprawdzoną i certyfikowaną żywność, która korzystnie wpłynie na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Polecamy zwłaszcza olej kokosowy.

Poznaj smaczne i zdrowe oleje

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyjątkowe oleje naturalne i tłuszcze przeznaczone dla osób dorosłych, kobiet ciężarnych oraz matek karmiących. Produkty te posiadają wysoką zawartość witaminy E, która pomaga wspierać organizm w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Regularne spożywanie kwasu dokozaheksaenowego (DHA) przez kobietę w ciąży oraz mamę karmiącą piersią wspiera rozwój mózgu, oraz wzroku u płodu i niemowląt.

Oliwa z oliwek z tradycją od lat

Oferowane przez nas oliwy z oliwek zostały wyprodukowane z owoców ręcznie sortowanych. Wyjątkowy proces ich powstawania sprawia, że zachowują one wszystkie prozdrowotne właściwości. Oferowane przez nas produkty wytwarzane są na Krecie, gdzie warunki, w których dojrzewają owoce oliwek, pozostają niezmienne od ponad 5000 lat.

pixelpixelpixel