Nabiał i Zakwasy

( ilość produktów: 62 )

Osobom starającym się odżywiać zdrowo polecamy ekologiczny nabiał w postaci odtłuszczonego mleka w proszku oraz żywych kultur bakterii dedykowanych samodzielnej produkcji odżywczych jogurtów, kefiru, a nawet śmietany czy twarogu. Sklep ZielonaEsencja.pl to dobre miejsce, by zaopatrzyć się również w ekologiczny zakwas do wyrobu domowego pieczywa, ewentualnie w podpuszczkę serowarską do produkcji sera.

Najlepszy eko nabiał i zakwas do produkcji naturalnej żywności

Samodzielne przygotowanie podstawowych produktów spożywczych na własne potrzeby jest jak najbardziej możliwe i stosunkowo proste, pod warunkiem zastosowania dobrej jakości półproduktów. Jeśli pieczesz pieczywo, sięgnij po ekologiczny zakwas piekarski umożliwiający przygotowanie trwałego, naturalnego pieczywa o niezapomnianym smaku i pożądanych właściwościach odżywczych. Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się również w ekologiczny nabiał, a konkretnie w fiolki z żywymi kulturami bakterii, które po dodaniu do pełnotłustego lub 3,2 % mleka, pozwolą przygotować zdrowy, probiotyczny eko nabiał określonego rodzaju – może to być jogurt, kefir, śmietana czy twaróg. W zależności od Twoich indywidualnych upodobań możesz zdecydować się na ekologiczny nabiał w stylu jogurtu greckiego, jogurtu dla dzieci, dorosłych i seniorów, a także kefiru, śmietany czy twarogu. W sklepie znajdziesz również specjalną podpuszczkę umożliwiającą samodzielne przygotowanie sera z mleka. Wybierając nasz zakwas i inne półprodukty, dzięki którym można przygotować domowy nabiał, w Twojej kuchni pojawi się zdrowa żywność własnej produkcji.

Jeżeli planujesz wprowadzić do swojego menu naturalne, samodzielnie przygotowane pieczywo lub ekologiczny nabiał, skorzystaj z naszej oferty na piekarskie zakwasy oraz inne półprodukty przeznaczone m.in. do wytwarzania probiotycznych jogurtów czy kefiru. Zapoznaj się z pełnym asortymentem dostępnych produktów i zamów ich wybrane rodzaje. Oczywiście w sklepie znajdziesz również inne dodatki spożywcze, w tym aromaty do wypieków, wegańskie zamienniki jajek i wiele więcej.

pixelpixelpixel