PRODUKTY SYPKIE

( ilość produktów: 630 )

Szukasz w pełni naturalnych kasz, przypraw i zdrowych przekąsek? Znajdziesz je na naszej stronie. W zależności od potrzeb Twojego organizmu wybierz produkty zawierające dużo błonnika, dobroczynnej melasy czy pozwalające na przygotowanie pysznych i zdrowych dań także bez glutenu.

Postaw na zdrowe produkty sypkie

Szukasz pomysłu na zdrowe i pyszne przekąski idealne dla całej rodziny? Zamień pszenną na mąkę migdałową. Wprowadź do diety melasę, która jest naturalnym syropem z buraków cukrowych o karmelowym zapachu. Składnik ten doceniany jest za zawartość kwasu foliowego oraz zawiera on wyjątkowo dużo żelaza, magnezu i wapnia, które są tak ważne w prawidłowym funkcjonowaniu i kondycji mózgu, mięśni i kości. Polecamy również ostropest plamisty mielony, który świetnie pobudza pracę wątroby. Ostropest na wątrobę dodawaj do herbaty, przekąsek i jogurtów.

Wprowadź do diety biały mak, ciecierzycę i pyszną jaglankę

Jaglanka zawierająca melasę to pyszna i pożywna porcja zdrowia każdego dnia. Poznaj w swojej kuchni biały mak będący źródłem białka, węglowodanów oraz błonnika, który korzystnie wpływa na pracę naszego układu trawiennego oraz pokarmowego. Sprawdź wyjątkowy smak ciecierzycy bogatej w białka, która jest doskonałym wyborem nie tylko dla wegan i wegetarian.

pixelpixelpixel