Ekologiczne przetwory warzywne

( ilość produktów: 36 )

Stanowią idealny dodatek do wielu potraw i przystawek, a także przyjmują postać zdrowej przekąski do podjadania między posiłkami. Przetwory warzywne, bo o nich mowa, to smaczna i zarazem pożywna alternatywa dla świeżych, sezonowo występujących produktów. Przygotowane ze starannie wyselekcjonowanych składników z upraw ekologicznych i przetworzone naturalnymi metodami zachowują wszystkie zdrowotne właściwości, dając nieograniczone możliwości zastosowania w kuchni.

Naturalne przetwory warzywne w słoikach 

Asortyment naszego sklepu obejmuje różnorodne propozycje. Oferujemy zarówno ciecierzycę w zalewie, która smakiem doskonale urozmaici dania kuchni arabskiej, a także różne rodzaje fasoli – do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do smacznych dań. Nasze przetwory warzywne obejmują również znaną i lubianą przez klientów kapustę kiszoną, a także ketchupy, koncentraty i passaty pomidorowe – niezbędne do przygotowania wielu dań z pomidorów. Oferujemy również smaczną pastę paprykową będącą idealnym dodatkiem do świeżych bagietek czy kanapek.

Wszystkie nasze przetwory z warzyw pozbawione są konserwantów oraz sztucznych dodatków. Są zatem uzupełnieniem zdrowej i odpowiednio zbilansowanej diety. W naszej ofercie dostępne są także inne zdrowe przetwory i miody.

pixelpixelpixel