Gotowe zupy BIO i koncentraty

( ilość produktów: 20 )

Osobom, którym brakuje czasu na samodzielne przygotowanie pełnowartościowych posiłków, polecamy zdrowe, gotowe zupy oraz służące ich szybkiemu przygotowaniu sosy i koncentraty zup. Znajdziesz w tym miejscu różne rodzaje żurku na zakwasie, barszcz biały w słoiku – jaglany i żytni, wyprodukowany przez markę Kowalewski, a także koncentrat pomidorowy czy wyciąg z buraków, na którym przygotujesz wyśmienity barszczyk.

Półprodukty do samodzielnego przygotowania zupy w domu

Korzystając z naszej oferty, zamówisz proste w przygotowaniu zdrowe, gotowe zupy bazujące na organicznych, umiejętnie dobranych składnikach roślinnych – naturalnych zakwasach, soczystych pomidorach czy esencjonalnych burakach czerwonych. To zdrowa żywność oferująca mnóstwo pozytywnych wrażeń smakowych, pozwalająca przygotować aromatyczne zupy, takie jak barszcz biały, żurek czy barszcz czerwony. Gotowe zupy Bio umożliwiają samodzielne, szybkie przygotowanie wartościowych posiłków, które powinny przypaść do gustu każdemu miłośnikowi wyrazistych smaków. Przy zastosowaniu oferowanych przez nas koncentratów pomidorowych możesz przygotować również włoskie pasty, tradycyjną pizzę czy wybrane dania kuchni meksykańskiej, natomiast wykorzystując pastę Miso możesz przygotować japońskie zupy lub sosy.

Zapoznaj się z pełnym asortymentem produktów oferowanych przez sklep internetowy zieolaesencja.pl i zamów zdrowe, gotowe zupy lub sięgnij po wybrane z dostępnych koncentratów. To niezwykle esencjonalne półprodukty spożywcze, które z powodzeniem wykorzystasz w swojej domowej kuchni. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu wybranych dań gotowych.

pixelpixelpixel