Ekologiczne Kakao i Karob

( ilość produktów: 32 )

Ziarna kakaowca charakteryzują się wysoką zawartością żelaza, magnezu, fosforu i chromu, witaminy A, C, E i witamin z grupy B, korzystnych dla zdrowia kwasów tłuszczowych omega-6 oraz wielu innych substancji aktywnych. Produkowane z nich ekologiczne kakao to doskonały dodatek do musli, deserów, ciast, gorącej czekolady, kawy czy lodów. Korzystaj z darów natury, wybierając kakao i karob w ziarnach surowe, mielone lub alkalizowane.

Pełny wartości odżywczych korab i aromatyczne ziarna kakao

Jeśli szukasz produktów, które wzbogacą smak deserów, domowych wypieków lub gorących napojów, takich jak kawa czy czekolada, jednocześnie chcesz, by była to zdrowa żywność pełna cennych wartości odżywczych oraz substancji aktywnych korzystnie wpływających na codzienne samopoczucie, zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w tym miejscu zdrowe kakao w formie alkalizowanej, o mniejszej zawartości tłuszczu, sproszkowanej lub pod postacią surowego ziarna - ekologiczne kakao w ziarnach to ciekawy dodatek do musli i deserów.

Dlaczego warto kupić ekologiczne i naturalne kakao oraz karob?

Sprzedajemy także doskonały zamiennik dla kakao, czyli mączkę chleba świętojańskiego, słodszą od niego w smaku i nieco jaśniejszą. Karob do picia z powodzeniem zastąpi sproszkowane, ekologiczne kakao. To produkt równie bogaty w cenne wartości odżywcze i choć nie wyprodukujemy z niego gorzkiej czekolady, to jednak z powodzeniem możemy używać go w zdrowej diecie. W ofercie sklepu zielonaesencja.pl znajdziesz korab w proszku, mielony, polecany jako dodatek do kawy, deserów i różnego rodzaju wypieków. Zawiera mniej tłuszczy niż kaloryczne, ale zdrowe kakao, w związku z czym może być dla niego atrakcyjnym zamiennikiem, zwłaszcza dla osób odchudzających się i dbających o linię.

Postaw na nieprzetworzone, ekologiczne kakao surowe lub wybierz mniej kaloryczny zamiennik, zamawiając karob w proszku. Oba produkty zawierają mnóstwo cennych dla organizmu substancji odżywczych oraz związków aktywnych wywierających korzystny wpływ na samopoczucie. Skorzystaj z bogatej oferty naszego sklepu i zamów karob do picia lub deserów oraz kakao w możliwie naturalnej, pierwotnej formie

pixelpixelpixel