Zapachy do domu: Naturalne olejki eteryczne

( ilość produktów: 94 )

Dlaczego warto zaopatrzyć się w olejki eteryczne? Powodów jest wiele! Do najważniejszych należy zaliczyć cenne właściwości, jakie znajdują zastosowanie w leczeniu różnych dolegliwości i chorób. Poza tym, koją zmysły, działają odprężająco i uspakajająco. Nie wspominając już o tym, że pozostawiają we wnętrzu przyjemny aromat. To cudowne kosmetyki naturalne.

Olejki eteryczne kosmetyczne, czyli jakie?

Oferowane w naszym sklepie olejki eteryczne stanowią produkty pochodzenia roślinnego. Nie zawierają sztucznych dodatków, a ich jakość potwierdzona wieloma atestami i badaniami dermatologicznymi dowodzi o bezpieczeństwie użytkowania. Naturalne olejki eteryczne, jakie proponujemy w poniższej kategorii, pochodzą od znanych i cenionych producentów: VERA NORD, ETJA, Dary Natury czy SOLANKA ZABŁOCKA. Są umieszczone w buteleczkach o różnej pojemności: 10 ml, 11 ml i 12 ml. Do najchętniej wybieranych olejków eterycznych można zaliczyć zapachy sprzyjające koncentracji, ułatwiające zasypianie czy wykazujące się działaniem przeciwbólowym. Oprócz olejków eterycznych, mamy dla Ciebie także oleje kosmetyczne.

Olejki eteryczne naturalne

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, jaki oferuje nasz sklep z olejkami eterycznymi. W razie pytań lub wątpliwości, Zielonaesencja.pl pozostaje do dyspozycji! Polecamy również specjalnie wyselekcjonowane kosmetyki dla mężczyzn.

pixelpixelpixel